Znamię barwnikowe na oku

Witam. Na prawym oku (na soczewce) posiadam od urodzenia małe znamię barwnikowe (pieprzyk). Od 17 roku życia noszę okulary (wada -2, nie powiększa się od 3 lat). Ubiegam się o przyjęcie do służby w BOR i interesuje się zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do przeprowadzenia takiego zabiegu ze względu na pieprzyk? Proszę o odpowiedź i dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy gdzie dokładnie jest znamię. Proponuje udac sie do lekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.