Zniszczone końcówki włosów

witam mam ogromny problem z włosami , mam strasznie zniszczone końcówki podcinam je i dalej są zniszczone białe końcówki nie wiem co robić bo może mi jakiś witamin brakuję , ale stram się jeść co jakiś czas owoce ... ale czy to też jest spowodowane twardą wodą ???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, warto zrobić badanie włosa-trichogram. Przyczyn tego stanu może być wiele: od przyczyn hormonalnych, niewłaściwej pielęgnacji (za dużo lakieru/żelu itp), brak odpowiedniego szamponu, dostosowanego do potrzeb. Zalecam wizytę u profesjonalisty, który wskaże właściwe postępowanie. Pozdrawiam