2-dniowa miesiączka, częste oddawanie moczu i zwiększony apetyt a możliwość ciąży

moja miesiaczka trwala 2 dni i było to mniejsze krwawienie niż zwykle, temperatura w pochwie 37,2 czeste oddawanie moczu, ciągle chce mi sie jesc, dodam ze mam 4,5 cm miesniaka na macicy. czy mogę byc w ciązy? zrobiłam test dzien przed miesiaczka i wyszedl negatywny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę powtórzyć wykonanie testu ciążowego. Proszę także pamiętać, że wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.