2-dniowe opóźnienie okresu

Witam, powinnam dostać okres dwa dni temu (27.01) mam nieregularne miesiączki. Bola mnie jajniki od kilku dni a od dwóch to już tak mocniej, brak śluzu, bola mnie piersi. Seks uprawiam z prezerwatywa, zdążyło się nam z kilka razy bez aale trwało to 1-2 minuty i rzecz jasna do wtrysku nie doszło i robiliśmy to w dni nie płodne. Czy nie dostaje okresu przez stres? Kiedy mogę się go spodziewać?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli sama Pani pisze ze okres jest nieregulary to proponuje poczekać parę dni a dla pewności wykonać test ciążowy. W razie braku krwawienia konieczna wizyta u ginekologa.