36. dzień cyklu i brak miesiączki a dotykanie penisem w okolicach pochwy

Witam Moja dziewczyna miała ostatnio okres po 34 dniach od poprzedniej miesiączki. Teraz jest to już 36 dni i nie wiem czy coś jest nie tak. W 28 dzień po rozpoczęciu ost miesiączki dotykałem ją penisem w okolicach pochwy i raz przez przypadek go wsunąłem, ale płytko. Czy jest możliwość że zaszła w ciąże? Ona sama wstydzi się pójść do lekarza dlatego sam wolę się dowiedzieć co może być nie tak.

Witam,
w 28 dniu cyklu raczej mała jest szansa na zapłodnienie, aczkolwiek trudno określić kiedy przy nieregularnych cyklach wystąpiła owulacja.
Najlepiej będzie wykonać test ciążowy.

pozdrawiam!