6-tygodniowe krwawienie a poporodowe oczyszczanie macicy

Witam. Jetem 5tyg po porodzie naturalnym. Od ostatnichn3 dni mialam tylko lekkie juz plamienia na wkladce doslownie minimalnie zauwazalne,wiec sie ucieszylam ze koncza mi sie krwawienia po porodzie. A tu nagle dzis zaczelam znowu krwawic. Czy to nadal poporodowe oczyszczanie macicy? Czy to juz moze jest miesiaczka? Za 2dni bedzie juz 6tygodni po porodzie,prosze o pomoc. Bo nie wiem czy to juz miesiaczka i zaczna sie dni plodne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa lub poprosić o wizytę położną w miejscu zamieszkania.