Współżycie bez zabezpieczenia 6 dni przed miesiączką a ryzyko ciąży

wspolzylam bez zabezpiczenia 6 dni przed planowana miesiaczka,miala byc 16.11 dzis 20.11 zaczelam krwawic czy mozliwe jes ze jestem w ciazy,blagam o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Teoretycznie nie można wykluczyć takiej możliwości. Proszę zweryfikować to poprzez wykonanie testu ciążowego 14 dni od stosunku, tj. 24.11.
Jeśli jednak wystąpiło krwawienie o normalnych charakterze, proszę się nie denerwować, prawdopodobnie nie ma powodów do obaw.