Lepiący się śluz 6-7 dni przed miesiączką a śluz owulacyjny

Witam.Wczoraj(tj.05.12) Uprawialem seks z moja dziewczyna. stosunek byl przerywany. Dziewczyna miala Bardzo lepiący się śluz,ktorego bylo sporo gdy wlozylem palec do pochwy. Szyjka macicy byla na sredniej wysokosci i chyba lekko otwarta. Bylo to okolo 6-7 dni przed kalendarzowa miesiaczka,wiec czy jest ryzyko ze byl to śluz owulacyjny ? czytałem ze ten owulacyjny jest bardziej rozciagliwy,natomiast ten ktory miala moja dziewczyna byl strasznie lepiacy. Dziekuje Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

konsystencja śluzu wskazuje, że nie była to owulacja pomimo tego jeśli 14 dni po stosunku nie wystąpi miesiączka to warto wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.