Płodny śluz, bóle owulacyjne a podejrzenie braku owulacji

Otrzymałam odpowiedź na wiadomość :Mam długie cykle 42 dni i dwa dni przed owulacją ( 27dc) zrobiłam badania Estradiol - 71,81 pg/ml norma to w f.owulacyjnej 85,8- 498, oraz Prolaktyna 22,39 norma - 4,79- 23,30/ Proszę o interpretację, czy estradiol znaczy o nieprzebytej owulacji? " Jednak dodam że śluz mam płodny,szyjka również stanowi o owulacji oraz odczuwam ból owulacyjny, w dzień owulacji miałam lekkie krwawienie w śluzie, czy mimo wszystko owulacja mogła się nie odbyć?Pozdrawiam.

Byc moze to nie byl dzien w ktorym pecherzyk owulacyjny dojrzal i byl zdolny do pekniecia. Wtedy wartosc E2 byla jeszcze za niska. Wartosci dojrzalego pecherzyka wynosza 150-200 pg/ml na pecherzyk.