Wynik badania estradiolu u szanse na ciążę

Witam serdecznie Zrobiłam sobie badania, między innymi na estradiol. Wiem już, że informacje pod hormonem są normami, jednak chciałabym podać swoje wyniki: Estradiol 184,70 pg/ml f.pęcherzykowa: 12,5-166 f.owulacyjna: 85,8-498 flutealna 43,8-211 po przekwitaniu 5,0-54,7 ciąża I try. 215-4300 czy jest możliwość, że jestem w ciąży ? Z góry dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w którym dniu cyklu wykonała Pani badanie, co uniemożliwia interpretację.