Czy estradiol świadczy o nieprzebytej owulacji?

Dzień dobry. Proszę o pomoc,mam długie cykle 42 dni i dwa dni przed owulacją ( 27dc) zrbiłam badania Estradiol - 71,81 pg/ml norma to w f.owulacyjnej 85,8- 498, oraz Prolaktyna 22,39 norma - 4,79- 23,30/ Proszę o interpretację, czy estradiol znaczy o nieprzebytej owulacji?... strasznie się boję... Dziękuję i pozdrawiam.

ovualcja może wystąpic w innym dniu więc trudno powiedzieć . lepiej zrobic kontrole usg i badanie progesteronu 7 dni po spodziewanej ovulacji.