Wyniki badań hormonalnych i owulacja a szanse na ciążę

Witam,w 5 dzień po owulacji (23dc), 8 dzień przed miesiączką, wyniki wyszły następująco: Progesteron: 8,07ng/mL, Prolaktyna: 13,92 ng/mL,ft54: 0,93 ng/dl, TPO: 0,40 iU/ml. Następnie badanie na progesteron + estradiol wykonałam w 9 dniu po owulacji(27dc)i na 4 dni przed miesiączką, wyniki są następujące: Progesteron: 12,19ng/ml, Estradiol: 275,20 pg/ml. Czy może to świadczyć o dobrze przebytej owulacji? Czy jest w tym cyklu z takimi wynikami szansa na zajście w ciąże. Moje cykle trwają 30-31 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć . proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badania