7 złamań w miednicy i stopie

Witam . Mam 7 złaman trzy z prawej strony miednicy w tym panewka dwa z lewej strony i lewa stopa dwa złamania . mam wskazane lezenie przez 12 tygodni. zastrzyki przeciwzakrzepowe brałam przez póltora miesiaca . jestem w holandi moze lekarz zapomnial dac recepty ? czy nadal poiwnnam je brac ?

Aleksander Ropielewski

Do czasu unieruchomienia, czyli 12 tygodni konieczne jest stosowanie profilaktyki przeciwzakrzepowej.