Jak długo nie mogę stawać na nodze?

Witam mam53lata, 11.08 zlamamlam nogę, zlamanie 3kostkowe.po założeniu gipsu dostałam 14 zastrzyków na zakrzepice na kolejnej wizycie po zrobieniu rtg lekarz stwierdzi że jet do że, gips ma być 6tyg,dopisal 44 zastrzyki i zakaz stawiania na nodze. Jak długo nie mogę stawać na nodze, i czy aż tyle tych zastrzyków muszę wziąść?

Czy temat nadal aktualny? Leczenie zachowawcze (w gipsie) złamania 3 kostkowego wymaga minimum 6 tygodni unieruchomienia a w tym czasie stosowania profilaktyki przeciwzakrzepowej. Wszystko prawda. Musiała mieć Pani dużo szczęścia, bo jedynie minimalne przemieszczone złamania 3 kostkowe nadają się do takiego leczenia. Większość niestety kończy się operacją. Pozdrawiam,