Adenocarcinoma tubulere exulceratum

Witam otrzymałam wynik mojego męza, bardzo proszę o przetłumaczenie tego, co on oznacza i jakie szanse sa na wyzdrowienie? Adenocarcinoma tubulere exulceratum G.3.Mąż zwracał krwią wezwałam pogotowie gdzie miał zrobiona gastroskopię przy której wykonano zabieg. Opis po zabiegu Wpust ziejący, żołądek wypełniony skrzepami i żwieżą krwią.Po odessaniu i spłukaniu uwidoczniono krzywiznę, mniejsza w okolicy trzonu a na niej owrzodzenie z krwawiącym aktywnie naczyniem - założono klipsy hemostatyczne, u

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Gruczolakorak cewkowy wrzodziejący. O szczegółach proszę porozmawiać ze lekarzem prowadzącym.