Adenocarcinoma intramucosum tubulo-papillare G2

Witam, proszę o przetłumaczenie: Wycinek z błony jelita grubego ze zmianami o typie HG CoIN, dawne adenocarcinoma intramucosum tubulo-papillare G2

Aleksander Ropielewski

Jest to gruczolakorak cewkowo-brodawkowaty ograniczony do błony śluzowej, srednio zróżnicowany. Powinna Pani jak najszybciej udać sie do onkologa lub gastrologa celem usunięcia zmiany. Jest ona na wczesnym poziomie zaawansowania i zabieg będzie w pełni wystarczającym leczeniem.