Adenocarcinoma G2 ex adenoma tubulare

z badania histpatologicznego wyszło między innymi Adenocarcinoma G2 ex adenoma tubulare. Naciek obejmuje błonę śluzową i powierzchownie warstwę mięśniową Jelito grube zostało już usunięte

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Gruczolakorak o pośrednim stopniu złośliwości z gruczolakiem cewkowym. O tym jak powinno wyglądać dalsze postępowanie proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.