Adenocarcinoma tubulare mediocriter differentiatum

Witam.Bardzo proszę o interpretację wyniku. Adenocarcinoma tubulare mediocriter differentiatum (G2) intestini crasii.Rak nacieka mięśniówkę właściwą ściany jelita,miejscami niemal na pełnej jej grubości,ale w żadnym z wycinków jej nie przekracza.Marginesy operacyjne wolne od utkania raka.Brak zatorów z komórek raka w naczyniach.8 węzłów chłonnych bez przerzutów.Osobny ring jelitowy bez nacieku. stopień zaawans. wg AJCC 2010:pT2N0LOVORO Jakie może byc dalsze leczenie? czy będzie potrzebna chemia?

Gruczolakorak jelita grubego, z opisu wygląda na postać wczesna, ale zbytr mało danych na temat dalszych losów i konieczności daszego leczenia. proponuje porozumiec sie z lekarzem prowadzącym