Adenoma villosum cum neoplasia intraepithelialis

Adenoma villosum cum neoplasia intraepithelialis gradus minoris et gradus maioris (materiał rozfragmentowany-zgięcie odbytniczo esicze).bardzo prosze o wytłumaczenie co oznacza w tym przypadku-materiał rozfragmentowany,czy to był polip usunięty ?Był to polip 25mm,który ponoć miał być do usunięcia szpitalnego-tak mi powiedział P. Doktor i dlatego nie moge zrozumieć.Dziekuje bardzo
Aleksander Ropielewski

Materiał rozfragmentowany oznacza, że preparat nie był w jednym kawałku a w kilku częściach.