Polipy w obrębie jelita a kolonoskopia

Adenoma villosum cum neoplasia intraepithelialis gradus minoris et gradus maioris (materiał rozfragmentowany-zgięcie odbytniczo-esicze).jest to polip o wymiarach 0.25mm ,ktory podczas kolonoskopii nie został usunięty,tak mi powiedział P.Doktor.Male polipy zostaly usunięte(Exciso completa ),Chciałabym wiedziec co będzie dalej ,bo jestem za granicą,a moze czegos nie zrozumiałam ,za co przepraszam,i proszę o wytłumaczenie. DZIĘKUJE BARDZO.

Jak sądzę pomyliła Pani wymiary Polipa. Prawdopodobnie ma 25 mm. Powinna Pan poddać sie ponownie kolonoskopii, polip należy usunąc w całości, a następnie postępować stosownie do rozpoznania histopatologicznego. Nie powinna Pani zbytnio odkładać dokończenia leczenia.