Usunięcie polipa uszypułowanego zstępnicy

Jestem po usunięciu polipa uszypułowanego zstępnicy ok 2cm za pomocą pętli. Rozpoznanie: Adenoma tubulo -villosum cum neoplasia intraepithelialis gradus minoris . Excisio completa oraz drugiego polipa : hyperplastikus. Proszę o szczegółowe przetłumaczenie i objaśnienie tego rozpoznania

Witam! Pierwsza zmiana to gruczolak cewkowo-kosmkowy ze śródnabłonkową neoplazją niewielkiego stopnia, druga - polip hiperplastyczny. Oba wycięte polipy mają charakter łagodny