Adenomata tubularia cum dysplasia epithelii gradus mediocris

witam mialam robiona kolonoskopie, mam polipowatosc jel;ita grubego. prosze o przetlumaczenie wyniku histopatologicznego : Adenomata tubularia cum dysplasia epithelii gradus mediocris (duo)
Lek. Tomasz Budlewski

Jest to gruczolak cewkowy z dysplazją małego stopnia, zmiana nie jest nowotworowa, proszę konieczni eudać się do lekarza kierującego na badanie.