Alergia krzyżowa na zimno a odczulanie

Jestem alergikiem. Leczylem sie w Sosnowcu przez ok. pół roku, zrobiono mi szereg badan w szpitalu w zabrzu, dowiedzialem sie na co jestem uczulony, jednak nie zlecono zadnego odczulania. Okazuje sie ze mam alergie krzyzową na zimno. Zauwazylem ze pojawia sie ona napewno po wystapieniu zakwasów (po ćwiczeniach, w szczegolnosci miesni brzucha). Lekki wiatr wystarczy by moje powieki spuchły, po jakims czasie zaleznie od sily reakcji wysypka, dusznosci..oczywiscie zazywam leki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować leczenie zalecone przez specjalistę. Pomocna może być również stopniowa ekspozycja na zimno. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.