Alternatywne sposoby na usunięcie czerwonych policzków

Witam,mam 45 lat i stosowałam przeróżne kremy i preparaty na moje"czerwone policzki" z miernym skutkiem,a trochę boję się usuwania laserowego, czy to bezpieczne?Czy są jakieś inne alternatywy?Ula

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosowanie każdej metody zabiegowej wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań. Odpowiednie leczenie powinien dobrać lekarz po ocenie zmian.