Amputacja palca u 3-letniego dziecka a możliwość przeszczepu

Witam, mam pytanie 2 tygodnie temu moja 3-letnia corka bawiac sie obciela sobie paluszek. Lekarze po przewizeiniu do szpitala przyszyli, ale poinformowali mnie ze jest tylko 10% szans ze wszysko bedzie OK,ale okazalo sie ze za 3 trzy dni pozniej musieli amputowac paluszek wskazujacy lewej raczki przed 2 zgieciem od paznokcia. Czy istnieje mozliwosc przeszczepu? lub odbudowy palca?, jesli tak to gdzie mam sie udac- w Polsce lub z zagranica, prosze o odpowiedz, Dziekuje, Ania
ponad rok temu

Raczej w przypadku tak małego dziecka i amputacji samego tylko palca (po nieudanej już reimplantacji) nie ma możliwości jakiegokolwiek przeszczepu (obcej tkanki) ani w Polsce ani zagranicą, i ze względów technicznych, i ze względów pozyskania dawcy, i ze względu małego uszczerbku na sprawności ręki.