Analizy wyniku badania wady wzroku

Zapytanie do okulisty. Chciałbym prosić o analizę mojego wyniku wady wzroku - odnosząc się do Rozporządzenia MSW, dot. dostania się do służb mundurowych. Moja wada: lewe oko, 3, Cylinder -4, Oś165. Rozporządzenie mówi tak: Przy ostrości wzroku każdego oka poniżej 0,5 dopuszczalna korekcja wyrównująca 0,9–1,0 ± 3,0 dioptrii sferycznych i ± 2,0 dioptrii cylindrycznych. Dopuszczalna anizometria do 3,0 D Dziękuję za odpowiedź.

Witam.
W przypadku , kiedy OL będzie Pan widział z cylindrem -2,0 wartość na tablicach Snellena 0,9 - 1,0 wówczas będzie Pan zdolny do pracy wg tego roporządzenia.
Pozdrawiam