Anastomositis chronica non specifica cum oedemae laminae propriae

Witam, Potrzebuję pomocy w przetłumaczeniu wyniku badania histopatologicznego- anastomositis chronica non specifica cum oedemae laminae propriae. Bardzo dziękuję za pomoc

Proszę koniecznie omówić szczegóły wyniku z lekarzem kierującym/wykonującym badanie!!! Ja mam za malo danych nt. choroby Pani,aby móc powiedzieć coś konkretnego!!! zż