Angina i antybiotykoterapia

2miesiące chorowałam na anginy -lekarz przepisał mi łącznie 7antybiotyków [duomox,augmentin, zinat x2,doxyratiom zrobiłam wymaz i wyszło ze to Streptococuus pyoganes( ) kolejny antybiotyk erythomycinum TZF x2 . ASo wyszedło 1035 po miesiącu urosło do 1150.jeden lekarz chce mi przepisać penicyline, inny antybiotyk .co mam robić ,może jakieś badania krwi dodatkowo laryngolog wysyła do reumatologa a ten do laryngologa :( prosze o pomoc

Jeden antybiotyk może zabić człowieka a 7 antybiotyków może zabić 7 razy. Sprawdź czy ten "lekarz" ma dyplom lekarza i prawo wykonywania zawodu lekarza. Masz być może objawy ostrej choroby reumatycznej, masz zagrożone stawy i serce chorobą reumatyczną. Zrób szybko morfologię krwi z rozmazem, OB, CRP, LDH i napisz pilnie.