Powrót anginy po antybiotykoterapii

angina 10 dni antybiotyk u 6 latka i po 2 tygodniach znów angina czemu powraca ciagle syn jest po usunieciu migdałka trzeciego co miało byc lepiej w marcu gdyz miał czeste infekcje uszu i zielone katary co zrobic zeby nie chorował na anginy dawałam szczepionke bronch vaxon co moge jeszcze zrobic dziecko bardzo duzo bierze antybiotyków od czerwca uszy sie uspokoiły ale katary sa jeszcze choc migdał usuniety moze dziecko zagrzybione jest choc w tamtym roku miał odgrzybianie pomocy

Ludzi się nie odgrzybia, ludzi się nie odrobacza,ludzi się leczy po rozpoznaniu choroby! Odrobacza i odgrzybia lekarz weterynarii zwierzęta. Zmień więc lekarza i zrób badania dziecku u lekarza medycyny