Trzeci migdał i ciągłe choroby

Witam!!! mam 3,5 letniego syna, który ma niby stwierdzonego 3 migdała, ale lekarz nie chce go wyciąć bo za młody i może odrosnąć. Dziecko odkąd poszło do przedszkola ma cały czas katar już 3 miesiąc W ciągu 6 tygodni 3 antybiotyki i teraz złapał wirusa i dalej katar nie może spać w nocy, śpi z otwartą buzią, chrapie, poci się, wciąga mocniej powietrze jakby brakowało mu tlenu, no i ten katar zawsze idzie na uszy, te antybiotyki związek miały z uszami. 1-2 razy w roku są uszy. Wycinać?

Po pierwsze zlikwiduj chodzenie do przedszkola. Po drugie zmień lekarza. Każde zapalenie uszu może skończyć się głuchotą a każdy antybiotyk może zrobić krzywdę na całe życie. Migdałek odrasta tylko wtedy jak źle zrobi się zabieg. Zrób to w klinice dziecięcej.