Antybiotyk a gorączka i zaparcia

Witam. Moja 5 letnia corka miała kaszel od 2 tygodni. Bylysmy u lekarza ale osłuchowo wszystko bylo w porzadku. dopiero po przeswietleniu płuc okazalo sie ze ma stan zapalny. dostala antybiotyk -klacid. bierze go od tygodnia. kaszel ustepuje ale dzis miala goraczke 39 i zaparcia. co robic??? Pozdrawiam Anna Marczak

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie odnośnie przyczyny obecnych dolegliwości. Proszę udać się do lekarza ponieważ możliwe, że zastosowane leczenie nie było skuteczne i dbać o dobre nawodnienie córki.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski