Petting a brązowa wydzielina z pochwy

Kilka dni temu postanowilismy z moja dziewczyna uprawiac petting. Zrobilem jej palcowke. Mowila ze potem leciala jej krew. Nastepnego dnia zaczela leciec brazowa i nie bylo jej prawie w ogole. Mowila ze gdy wlozyla sobie palec to nie bylo krwi. Na majtkach miala brazowe plamki pomieszane ze sluzem. Na chwile obecna jest kilka dni przed owulacja. Mowila ze ma bialy, gesty sluz i bola ja jajniki. Czy wszystko w porzadku?

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu wynika, ze partnerka ma infekcję. Należy zgłosić się do ginekologa, który oceni czy jest to infekcja bakteryjna czy grzybicza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski