Brązowy śluz i mięśniaki w 8. tygodniu ciąży

Jestem w 8 tyg.ciazy. Tydzień temu miałam robione usg z dzieckiem wszystko ok . Mam tez małego miesniaka . Pojawił sie tez brązowy gesty sluz . Lekarz mnie zbadał i powiedział ,ze nie jest to nic niepokojącego . Wczoraj miałam stresujący dzien i duzo chodziłam . Zaczęło mnie bolec w okolicy wzgórka łonowego tak jagby w środku pochwy. Przy podcieraniu pojawiła sie krew pomieszana z brązowym sluzem (nie duzo) za chwile ustało . Mam tez zaparcia i zawsze przy wysiłku pojawia sie ten brązowy sluz .

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeśli lekarz stwierdził podczas wizyty że z dzieckiem nic się nie dzieje, proszę być spokojną. Jesli ból będzie się nasilał lub zmieni się charakter wydzieliny- proszę skonsultować się z lekarzem.