Brązowy śluz w 10 tygodniu ciąży

witam jestem prawie w 10 tygodniu ciąży i zauwazylam sluz brązowy było go mało i przy 1wszym podcieraniu się papieru a potem już nic nie było co to może oznaczac i kluje mnie miedzy noga a pochwa co to może być i dodam ze takie klucia miałam przed miesiaczka i czy to jest normalne ze podczas ciąży mi tak robi dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę przy najbliższej wizycie kontrolnej u ginekologa wspomnieć o owym plamieniu. Prawdopodobnie nie jest to nic poważnego. Gdyby jednak plamienia nasiliły się lub pojawiło się krwawienie należy niezwłocznie udać się do ginekologa.