Brązowe upławy, krew ze śluzem i miękkie piersi a możliwość obumarcia ciąży

Witam.Jestem w 8 tyg. ciazy od 7-go tyg. zaczęły sie pojawiać brazowe upławy . Lekarz mnie badał i powiedział , ze to nic niepokojącego . Dwa dni temu duzo chodziłam i zabolało mnie w okolicy wzgórka łonowego . Przy podcieraniu pojawiła sie tez krew pomieszana z tym brązowym sluzem , nie było tego jakoś duzo ale sie wystraszyłam , przy tym nic mnie nie bolało . Zauważyłam , ze moje piersi sa miękkie ale sutki nadal sa wrażliwe . Moze ciaza obumarła ? Wizytę mam za 2 tyg.i nadal mam brązowy sluz

Witaminy w ciąży

Takie plamienie może być związane w implantacją łożyska - jeżeli badał Panią ginekolog i uznał że nie dzieje się nic niepokojącego, należy tak przyjąć.
Można przyjmować leki rozkurczowe i więcej odpoczywać.