Upławy śluzu z krwią po obumarciu ciąży

Witam, 16kwietnia zdiagnozowano mi ze mam ciążę obumarła. 23 kwietnia poronilam. Mija jutro dwa tygodnie od tego zdarzenia, jest to moje drugie poronienie, wczesniej miałam zabieg łyżeczkowania. Tym razem pani doktor stwierdziła ze lepiej byloby gdyby poronienie bylo całkowite i żeby uniknela drugiego zabiegu, zwlaszcza ze nie dawno miałam laparoskopie. Martwi mnie fakt ze wciaz mam upławy śluzu z krwią. Czy czeka mnie kolejny zabieg?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz prawdopodobnie wykonanie badania usg przezpochwowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, bez badania nie można określić odpowiedzi na Pani pytanie.