Współżycie po obumarciu ciąży i poronieniu farmakologicznym

Witam, tydzień temu trafiłam do szpitala po stwierdzeniu obumarcia ciąży. Poronienie wywołano farmakologicznie, nie miałam zabiegu łyżeczkowania. Wczoraj lekarz stwierdził, po wykonaniu usg i porównaniu wyników betahcg, że jest dobrze i macica oczyści się sama. Ciągle lekko krwawię ale czuję się ogólnie dobrze. Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego, kiedy możemy zacząć współżycie? Brakuje mi bliskości mojego ukochanego. Z góry dziękuję. Julia

Magdalena StusiĹska

Współżycie można zacząć od momentu kiedy krwawienie ustanie.