Mięśniaki w 17 tygodniu ciąży a ryzyko poronienia

Jestem w 17 tyg.ciazy . Mam tez miesniaka ( 13 lat temu przeszłam operacje wyluszczenia miesniaka) . Czy obecny miesniak moze doprowadzić do poronienia ? Jesli np. Bedzie szybko rósł ? albo jakiś innych komplikacji? Z gory dziękuje za odpowiedz.

Piotr Pilarski

Im mięśniak większy tym ryzyko poronienia również większe. Mięśniaki rosną raczej wolno. Proszę pozostać dobrej myśli.

Pozdrawiam.