Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silny ból podbrzusza, brązowy śluz a prawdopodobieństwo ciąży

Wielokrotnie współżylam z chłopakiem, zawsze się zabezpieczalismy i wszystko było ok. Okres spóźnił mi się 2 dni, 30 dzien cyklu. Wystąpił silny ból podbrzusza, normalne jak dla mnie. Jednak zaniast krwi pojawił sie brązowy a nawet czarny sluz. Następnego ddnia pojawiła sie krew, jeden dzien obfity, dwa bardzo skape i wszystko zakończyło się brązowym sluzem. Dodam, ze wczesniej miałam jakąś infekcję. Swedzenie pochwy, ból i dziwna wydzielina. Dlaczego tak wyglądał mój okres?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Wielce Szanowna Pani ! Na Pani pytanie nie da się odpowiedzieć przez internet. Proszę udać się do lekarza. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa.
0

Trudno powiedzieć dlaczego krwawienie było inne niż zwykle. Proszę wykonać test ciążowy w celu wykluczenia ciąży.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy