Czy nareszcie udało mi się zajść w ciążę?

Witam. Mam pytanie. Razem z nazeczonym staramy sie od poltora roku o dziecko. Teraz mialam dziwna miesiaczke. Przyszla bez jakich kolwiek bolow. Miesiaczka byla dziwna. Uzywam kubeczka menstruacyjnego i zauwazylam ze krew jest pomieszana ze sluzem. 3 dnia wystapil sam sluz. Byl lepki i rozciagliwy.Zaczal mnie brzuch bolec dopiero po okresie. Teraz jestem przed dniami plodnymi i mam widoczne zylki na piersiach swedzi mnie brzuch bola kosci oraz stawy. Chcialabym wiedziec czym to moze byc spowodowane. czy moze udalo sie wkoncu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa