Bolesność piersi, śluz a ciąża

zawsze przed okresem raz bardziej raz mniej bola mnie piersi,kochalam sie w dni plodne-sluz jak bialko jaja kurzego.Dwa dni pozniej jak zawsze 2 tyg przed okresem zaczely bolec mnie piersi,czy jezeli dojdzie do zaplodnienia to piersi przestaja bolec czy nie,bo ja niewiem jest jeszcze kilka dni do okresu i sie stresuje czy jestem w ciazy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w ciąży występuje tkliwość piersi podobnie, jak przed okresem. Jeśli chce się Pani upewnić proszę wykonać test ciążowy około dwa tygodnie po stosunku. Pozdrawiam.