Ból podbrzusza i pleców oraz ból piersi a prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w połowie dni płodnych

Hej kochalam sie w czasie polowy dni plodnych ale mi sie spóźnia juz 6dni pobolewa mnie podprzusza i bola mnie blecy i jagbym miala powiększone piersi a sutki mi stoja i pobolewaja i nabrzmiale są pomocy co mam zrobi czy czasem nie jestem w ciąży

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę wykonać test ciążowy oraz udać się do lekarza ginekologa. Pozdrawiam.