Stosunek po okresie, ból piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Dzień po miesiaczce kochalam sie z mezem do konca czy jest mozliwosc abym byla w ciazy.Bardzo bola mnie piersi a od ostatniej miesiaczki minęło16 dni.Robilam test i wyszedł ujemny
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, istnieje prawdopodobieństwo że doszło do zapłodnienia.
Wykonywanie testu ciążowego tak wcześnie nie ma sensu, a wynik jest niewartościowy.
Test ciążowy należy wykonać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie.
Do zapłodnienia może dojść przez kilka dni począwszy od dnia owulacji (która przy regularnych cyklach 28 dniowych następuje 14 dnia cyklu). Plemniki mogą przeżyć w pochwie i macicy klika dni.
Ból piersi może być spowodowany owulacją.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest małe ale istnieje.
Zrobiła Pani test za wcześnie. Test wykonuje się w dniu kiedy powinien pojawić się okres.