Ból piersi i pobolewania podbrzusza oraz brak okresu

Witam, kochalam sie z chlopakiem jakos na poczatku tego miesiaca.. Seks byl bez zabezpieczenia i bez wytrysku. Teraz opoznia mi sie miesiaczka juz beda 4 dni. Bola mnie piersI oraz pobolewalo podbrzurze, wyszly pryszcze tak jak przed miesiaczka. Czy to ciaza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości to proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.