Ból piersi, jajników i podbrzusza oraz spóźniający się okres a ryzyko ciąży

witam mam pco od 7 lat, ostatnim czasem mialam regularne okresy co 28-29 dni czasem spoznialy sie po 2-3 tyg ale to ze zmiany klimatu lub stresu. ostatni okres mialam 1 grudnia kochalismy sie z chlopakiem 14 grudnia. od 2 tyg bardzo bola mnie piersi kluly mnie jajniki i lekko dol brzucha jak by na okres a okresu nie ma. zrobilam test 4 dni temu ale wyszedl negatywny dodam ze byl zrobiony w ciagu dnia. piersi nadal bola okesu nie ma czy moge byc w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie używając porannej porcji moczu. Jeśli wynik będzie negatywny to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.