Senność, skurcze w obrębie podbrzusza a ciąża

Witam, Mam problem zwiazany z opozniajacym sie okresem. 27.03-01.04 wystepowal po raz ostatni. 11 kwietnia wspolzylam z chlopakiem, kolejna miesiaczke powinnam dostac 23.04, do tej pory (11.05) jej nie mam. Zrobilam trzy testy ciazowe zgodnie z zaleceniami na instrukcji, kazdy wyszedl negatywnie.( 24.04,05.05, 10.05) Nie bola mnie piersi, nie czuje zmian typu sennosc, czeste oddawanie moczu wszystko jest jak wczesniej, jedynie mam jednorazowe skurcze w podbrzuszu. Czy to moze byc ciaza?

Aleksander Ropielewski

Objawy raczej nie sugerują ciąży. Sugeruję kontakt z ginekologiem, który po przeprowadzeniu badania będzie w stanie jednoznacznei powiedzieć jaka jest przyczyna Pani dolegliwości i spóźniającego się okresu.