Gęste i brązowe plamienia i seks bez zabezpieczenia

witam. miesiaczke mialam 31 pazdziernika moj cykl trwa 33 dni. 20 listopada mialam geste brazowe plamienia przez 2 dni miesiaczke powinnam dostac 2 grudnia, z chlopakiem kochalam sie 19 listopada bez zabezpieczenia ale do wytrysku we mnie nie doszlo. piersi mnie nie bola wczoraj jedynie mialam bole lewego i prawego jajnika czy moge byc w ciazy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji ciąży nie można wykluczyć, przede wszystkim należy wykonać test ciążowy.