Ból jajników po stosunku bez zabezpieczenia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam.27 listopada odstawilam tabletki,miesiaczke mialam slaba ok 4 dni od 30 listopada do 3-4 grudnia.13 grudnia kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i dokladnie tego samego dnia zaczely mnie bolec jajnik,dziwne rwanie czy ucisk,trwa to 4 dzien.Czy mozliwe ze jestem w ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, taki stan raczej nie jest objawem ciąży jednakże zalecam wykonanie testu ciężarowego za około 2 tygodnie. Pozdrawiam