Ból jajników i dreszcze po stosunku w 5. dniu po okresie

Dziendobry,mam pytanie 24.10 dostalam miesiaczke skonczyla sie 31.10 po 5 dniach kochalam sie z partnerem (skonczyl we mnie) od 10 listopada bola nnie jajniki na zmiane raz prawy raz lewu do tego mam dreszcze czy to moze byc ciaza?dodam ze miesiaczki mam regularne

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występujące u Pani objaw nie wskazują na ciążę. jeśli dolegliwości nie ustąpiły, proszę zgłosić się do ginekologa, być może jest to infekcja. Pozdrawiam.