Krwawienie 11 dni po okresie i prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam taki problem 31.10 mialam miesiaczke od 6 dnia cyklu kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia wczoraj to jest 11.11 dostalam krwawienia takiego jak miesiaczka ale duzo słabszego. Czy to krwawienie moze byc juz miesiaczka i jakie jest prawdopodobieństwo ze moge byc w ciazy? Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może było to krwawienie owulacyjne. Jeśli ma Pani regularne cykle dni płodne występują zazwyczaj od 3 przed do 3 dni po owulacji. proszę wykonać test ciążowy za około 2 tygodnie, jeśli do tego czasu miesiączka nie wystąpi. Pozdrawiam.